۲۱
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۳۰۰
بنا بنا ۱۲۰
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۵
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۵۰۰
بنا بنا ۲۰۰
خواب ۲
حمام حمام ۲
قیمت فروش : ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۷
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۲۴۰
بنا بنا ۱۴۰
خواب ۲
حمام حمام ۲
قیمت فروش : ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۷
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۱۹۰
بنا بنا ۹۰
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۲۹۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۰
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۳۵۰
بنا بنا ۱۰۵
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۰
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۶۰۰۰
بنا بنا ۱۵۰
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۶
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۵۵۰
بنا بنا ۱۵۰
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۸
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۴۰۰
بنا بنا ۲۰۰
خواب ۳
حمام حمام ۲
قیمت فروش : ۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۹
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۳۴۰
بنا بنا ۲۳۰
خواب ۳
حمام حمام ۲
قیمت فروش : ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۸
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۹۰۰
بنا بنا ۴۰۰
خواب ۴
حمام حمام ۳
قیمت فروش : ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۶
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۳۰۰
بنا بنا ۱۰۰
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۶
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۱۰۰۰
بنا بنا ۱۵۰
خواب ۲
حمام حمام ۱
قیمت فروش : ۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۰
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۵۵۰
بنا بنا ۱۸۰
خواب ۲
حمام حمام ۲
قیمت فروش : ۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶
خرید ویلا شمال
زمین زمین ۱۰۰۰
بنا بنا ۳۰۰
خواب ۲
حمام حمام ۲
قیمت فروش : ۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید ویلا شمال

خرید ویلا مبله شمال

خرید ویلا مبله در شمال


تقریبا همه ما انسان ها دوست داریم در شهری خوش آب و هوا و دارای جاذبه های گردشگری، امکانات رفاهی کامل، چشم انداز های زیبای طبیعی در دل طبیعت و در کنار زیبایی های خدادادی مثل کوه، جنگل و دریا اقامتگاهی دائمی برای گذراندن روزهای تعطیل خود و خانودمان داشته باشیم.

خرید ویلا مبله

به دلیل درگیری با زندگی شهری و ماشینی بسیار علاقه داریم تا از شهر های بزرگ و کوچکی که در آنها گیر افتاده ایم رها شویم و در گوشه ای از طبیعت خدا خانه ای داشته باشیم تا با خیال راحت به زندگی خودمان در کنار عزیزانمان برسیم.

خرید ویلا در شمال


برای پوشاندن جامه عمل به تمام رویاهایمان میتوانیم به گزینه خرید ویلا شمال فکر کنیم تا در کنار داشتن خانه ویلایی در شمال و سپری کردن اوقاط خوش با خانواده، بتوانیم سرمایه گذاری کنیم.

ولی ویلا در شمال به چه صورتی تحویل خریدار داده می شود؟

 آیا بعد از خرید ویلا هزینه های دیگری هم خواهیم داشت یا خیر؟

در ادامه با ویلاطور همراه باشید تا به سوالات شما در خصوص خرید ویلا مبله شمال پاسخ داده شود:

ویلا مبله

خرید ویلا مبله


همانطور که مطلع هستید اکثر ویلاها به صورت غیر مبله برای فروش وجود دارند و ویلاهای مبله کمتری برای فروش آماده هستند.

ولی گروه ویلاطور به جهت رفع نیاز تمام هموطانش در زمینه خرید ویلا مبله ، به جمع آوری و فروش ویلا مبله هم می پردازد تا خریدارانی که به دنبال ویلا مبله در شمال هستند به راحتی بتوانند ویلای مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را خریداری کنند.

ویلاطور برای خرید ویلا مبله شمال به مواردی همچون مفهوم ویلا مبله ، معایب ویلا مبله ، امکانات ویلا مبله و شرایط خرید و فروش ویلا مبله در شمال می پردازد :

ویلا مبله چیست ؟


همانطور که از گذشته می دانید، خرید ویلا مبله به این معنی است که ویلا دارای امکانات کامل زندگی اعم از یخچال، گاز رومیزی، فر آشپزخانه، هود آشپزخانه، میز تلویزیون، فرش، مبل و صندلی، تخت خواب و.... باشد. به همین دلیل ویلا فول امکانات بیشتر خواهان دارد چون دیگر نیاز به خرید وسایل زندگی برای ویلای جدید نیست و این ویلای شما تمام امکانات زندگی را دارد.

البته باید خدمت شما عرض کنم که اکثر قریب به اتفاق ویلا های شمال به صورت نیمه مبله هستند به این صورت که در آشپزخانه دارای گاز رومیزی، کولر، بخاری، هود آشپزخانه، میز تلویزیون، میز بار، وکمد دیواری هستند که این باعث صرفه جویی هم در زمان و هم در بودجه شما می شود.

همچنین ویلا فول فرنیش دارای مزایای خاص خودش نیز است.

خرید و فروش ویلا مبله در شمال

مزایای ویلا مبله شمال


خرید ویلا مبله جدا از مزیت اصلی شان که منجرب به این می شود که شما دیگر بعد از خرید ویلا به فکر کامل کردن وسیله های زندگی نباشید و بتوانید به راحتی و به سرعت اسکان پیدا کنید، دارای مزیت های دیگری هم هست. ویلا فول فرنیش طبق نظر دیزاینر ها که دارای تحصیلات در این زمنیه هستند طراحی می شوند که این موضوع باعث می شود تا شما با یک ویلای شیک و چشم نواز مواجه شوید که تمام وسایل قرار گرفته در آن با یکدیگر همخوانی دارند یا به عبارتی فول فِرنیش Full Furnish هستند.

تفاوت ویلا مبله و غیر مبله


کسانی که ویلای غیر مبله خریدند می دانند که بعد از خرید چقدر باید قبل از فول فرنیش کردن آن به نظافت بپردازند. چون تا ویلا به فروش برسد خریداران بسیاری برای مشاهده خانه می آیند و این رفت و آمد ها باعث می شود که روی تمام سطوح ویلا خاک بنشیند و لازم به نظافتکاری دارد. ولی با خرید ویلا فول فرنیش شما با این موضوع روبرو نمی شوید چون اگر خریداران برای بازدید آمده باشند ابتدا کفش را در میاوردند و سپس وارد میشدند تا داخل فضای خانه تمیز بماند.

امکانات ویلا مبله شمال


تمام ویلاهای مبله شمال دارای امکانات کامل زندگی خانواده هستند. این امکانات هم به بخش داخلی خانه و هم به بخش خارجی خانه تقسیم می شود. امکانات داخل ویلا در شمال همانطور که در بالا نیز ذکر شد می توان به فرش، یخچال، فر و گاز آشپزخانه، هود آشپزخانه و... اشاره کرد. همچنین در قسمت خارج از محیط می توان به امکانات تمیز کننده های حیاط و پارکینگ و نصب تمام امکانات زندگی در محیط حیاط و اطراف مانند نصب دزدگیر ها روی دیوار و پنجره ها اشاره کرد.

خرید ویلا مبله

شرایط خرید ویلا مبله و مدارک لازم و توافقات


خرید ویلا مبله به صورت معمولی انجام می شود با این تفاوت که تمام امکانات ویلا در قرار داد ذکر می شود و طرفین قرارداد امضا می زنند تا تایید شود که در هنگام خرید ویلا فول فرنیش این وسایل وجود داشته و برای آن هزینه پرداخت شده است.

همچنین می توانید از فروشنده تعهد گرفت که تا تاریخی توافقی وسایل ویلا بدون دخالت افراد خراب نمی شود و تمام وسایل سالم هستند تا از صحت و سلامت وسایل خریداری شده توسط سازنده اطمینان حاصل کنید.

قیمت ویلا مبله


خرید ویلا مبله در شمال و هرجای کشور کمتر دیده می شوند چون گذاشتن امکانات در خانه هم برای سازنده مبلغ بسیار زیادی به حساب می آید و هم خریدار به نظرش می آید که پول زیادی دارد برای خرید ویلا خرج می کند در صورتی که برای خریدار می تواند به صرفه تر هم باشد.

وسایل داخل ویلا باعث اضافه شدن قیمت و جمع شدن قیمت با وسایل زندگی می شود که این موضوع باعث ایجاد قیمت بیشتر نسبت ویلاهای غیر این چنین است.

خرید ویلا مبله شمال


ویلا مبله در شمال خرید و فروش ویلا مبله شمال ویلا به صورت مبله فروشی در شمال مازندران ایران آمل محمودآباد نوشهر نور رویان چمستان سعادت آباد خرید ویلا مبله لوکس لاکچری استخردار با آلاچیق فول فرنیش full furnish  در بهترین نطقه شمال ایران امنیت بالا قیمت پایین ارزان اقساطی چکی بلند مدت کوتاه مدت بالا قیمت خرید ویلا مبله در شمال شهرکی مستقل برای فروش خرید فول امکانات خرید فرش هود لباسشویی کولر تخت تلویزیون آشپزخانه گاز رومیزی فر و... انواع خرید ویلا مبله ویلاهای مبله در بهترین نقطه مازندران شمال ایران خرید ویلا جنگلی ساحلی لب دریا کوهپایه ای کوهستانی وسط جنگل .

ویلا مبله شمال

سال ساخت مبله ها


با افزایش ساخت و ساز خرید ویلا مبله

اکثر ویلاها به صورت

غیر مبله

ساخته می شوند

چون سازنده ها

و طراحان ویلا

وقت طراحی

دیزاین داخلی ویلا

و امور نصب

و نگهداری وسایل

داخل ویلارا ندارند.

به همین

دلیل ویلا را به

صورت غیر مبله

برای فروش

میگذارند تا خریدار

به سلیقه و هزینه

خودش ویلا

را مبله کند.

این موضوع

باعث شده است

تا ویلاهای مبله دارای

سن بیشتر نسبت

به ویلاهای

غیر مبله باشند.

یعنی کسانی

که چند سال قبل

ویلا خریدند

و قصد جابجایی

یا خرید ویلای

دیگر دارند،

ویلای خودشان

را به صورت مبله

میفروشند

یا اکثر وسایل

ویلا را داخل ویلا

برای خریدار

قرار می دهند.

Zillow / wikipedia
آنچه که میخواهید را نمی توانید پیدا کنید؟

با ما تماس بگیرید


09038999118