اطلاعات فایل
کد ملک۱۵۹
نوعویلا
آدرسمحمودآباد
مساحت زمینمساحت زمین۲۴۰ متر
مساخت بنامساحت بنا۱۱۰ متر
خواب۲
حمام۱
سرویس بهداشتیسرویس بهداشتی۱
منظرهشهرک
سال ساخت۱۳۹۷
قیمت۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
شماره تماس مشاور۰۹۰۳۷۹۹۹۱۱۸ - حیدرتبار
توضیحات ملک

کد 159
خرید ویلا شهرکی در محمودآباد

خرید ویلا شهرکی در محمودآباد


بررسی کوتاه
طراحی ساخت همکف فلت
240 متر زمین
110 متر بنا
2 خواب
نما سنگ
سقف PVC
سالن وسیع
کف سرامیک
آشپزخانه کابینت MDF با سینک ظرفشویی
پنجره برای آشپزخانه با ویو سرسبز اطراف
پنجره قدی با نورگیر عالی
درب ضدسرقت
محوطه سازی با گیاهان زینتی
کفپوش حیاط سنگ
تراس نشیمن
قابلیت پارک 3 خودرو

خرید ویلا شهرکی در محمودآباد

بررسی اجمالی
عرض سلام و وقت بخیر، با خرید ویلا شهرکی در محمودآباد 159 در خدمتتون  هستیم. ویلا مابین آمل و محمودآباد با فاصله 10 دقیقه ای با دریا در شهرکی با 12 پلاک، امنیت بالا با نگهبانی 24 ساعته در کنار همسایه هایی خوش نشین ساخته شده است. ویلا دارای طراحی فلت هست. این نوع طراحی معمولا متراژ بیشتری در مقایسه با طراحی نیم پیلوت و دوبلکس دارند. حیاط کاملا سنگ فرش با قابلیت پارک 3 خودرو را دارد.
این ویلا از نظر متریال چیزی کم نداره و از طراحی حال حاضر در ساخت اون استفاده شده. ویلا دارای درب ضدسرقت ترک و سالن بزرگ ویلا دارای سقف PVC، کف سرامیک، آشپزخانه با ویو فضای سبز و مورد دیگری که مهم هست وجود پنجره قدی زمانی مزیت بزرگی حساب میشوند که جهت خانه با شرایط اقلیمی اون مکان در جهت خوبی قرار داشته باشد. اکثر افراد از این نکته اطلاع دارند و یکی از معیار های مهمی که مشتری ها به اون دقت میکنند جهت و نورگیر ویلا هست سازندگان هم به این موضوع واقف هستند و در طراحی پلان ویلا خیلی به جهت اون دقت میکن که بتوانند بیشترین استفاده از نور خورشید و ویو اطراف را داشته باشند.
نور خورشید به غیر از تامین روشنایی و صرفه جویی انرژی تاثیر انکارناپذیری بر سطح نشاط و سلامت روحی ساکنین خانه دارد. معمولا بهترین جهت در شمال کشور جهت شمالی و بعد از اون جنوبی و در ادامه شرقی و غربی هست که این ویلا نیز شمالی بوده که بهترین جهت ممکن هست. موارد دیگه ای که میتوان به آن اشاره کرد خنک بودن ساختمان در تابستان گرم بودن ساختمان در زمستان است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بازدید از ویلا با مشاور این ویلا در ویلاطور تماس بگیرید.
خوش باشید.

خرید ویلا در شمال
خرید ویلا شمال / zillow  / خرید ویلا شهرکی در محمودآباد 159

ویدئو
خرید ویلا شمال
فایل های مشابه