اطلاعات فایل
کد ملک ۱۴۳
نوع ویلا
آدرس آمل
مساحت زمین مساحت زمین ۳۰۰۰ متر
مساخت بنا مساحت بنا ۱۲۰ متر
خواب ۲
حمام ۱
سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی ۲
منظره جنگل
سال ساخت ۱۳۹۲
قیمت ۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
شماره تماس مشاور ۰۹۰۳۸۹۹۹۱۱۸ - باقری
توضیحات ملک

کد 143
خرید باغ ویلا 3000 متری شمال

خرید باغ ویلا 3000 متری شمال

بررسی کوتاه


ویلا باغ بزرگ
3000 متر زمین
120 متر بنا
چندین نوع درخت میوه
کاملا محصور شده با دیوار سه متری
دارای چاه عمیق
همراه با استخر روباز
همینطور لوله کشی آب شهری
انشعابات آب، برق وگاز نصب
نما سنگ و سیمان
تراس نشیمن وسیع
کف سرامیک
دیوار و سقف گچ
کابینت MDF
دو عدد خواب
نورگیر ویلا عالی

خرید باغ ویلا 3000 متری شمال

بررسی اجمالی

با سلام  و وقت بخیر، در ادامه با بررسی خرید باغ ویلا 3000 متری شمال 143 با شما هستم. این ویلا مابین آمل و محمودآباد در روستایی به فاصله ی 5 کیلومتری با شهر است که موجب دسترسی راحت شما به امکانات رفاهی میشود. موقعیت مکانی بنا در بهترین نقطه قرار گرفته و از تمامی پنجره ها میتوان ویوی سرسبزی را مشاهده کرد. به علت تنوع درختان میوه در هر فصل میتوانید از میوه های باغ در هر فصلی استفاده کنید.
کیفیت نهال ها و درختان و خاک باغ بسیار عالی است و رودخانه بزرگ کنار باغ و زه کشی مناسب داخل باغ باعث کاهش سطح آب خاک بستر شده در نتیجه ریشه گیاه خیلی بهتر تنفس میکند و دچار پوسیدگی نمیشود. باغ دارای پروانه باغداری بوده که موجب میشود سهمیه سهم و کود با تعرفه دولتی به شما تعلق بگیرد. همچنین چاه هم دارای پروانه کشاورزی بوده و هیچگونه مشکلی از نظر ثبتی بودن ویلا ندارد.
و از مدارک کلی می توان به سند تک برگ ششدانگ عرصه و عیان پروانه ساخت و پایان کار اشاره کرد که بعد از خرید به خریدار محترم تحویل داده میشود.
تراس نشیمن ویلا در جهت شمالی بوده که موجب نورگیر و معصون ماندن از باران ها می شود. همینطور که در تصاویر می بینید تراس نشیمن در جلوی بنا قرار دارد و به همین واسطه جهت ویلا هم شمالی بوده و ویو بسیار فوق العاده ای نیز از فضای سر سبز اطراف دارید.
همانطور که مطلع هستید بهترین جهت برای ساختن ویلا در شمال جهت شمالی است که علت آن نورگیر بسیار عالی و استفاده از بادهای تابستانه می باشد. سند و مدارک ویلا کامل بوده و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از ویلا با مشاور ای ویلا در ویلاطور تماس بگیرید.
با آرزوی بهترین ها برای شما، خوش باشید.
خرید ویلا شمال / zillow  / خرید باغ ویلا 3000 متری شمال 143

ویدئو
تماس با مشاور
باقری
ویدیو های ویلاطور
ویدئو های ویلاطور
»
خرید ویلا شمال
فایل های مشابه